Itunes RSS (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Author
uk: Автор

en: - None -
uk: - Немає -

en: Category
uk: Категорія

en: Views
uk: Види

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: This will appear in the RSS feed itself.
uk: З'являтиметься безпосередньо в RSS-потоці.

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Block field
uk: Поле з блоком
