Itunes RSS (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Category
ar: التصنيف

en: Views
ar: الرؤى

en: Title field
ar: حقل العنوان
