Itunes RSS (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: Views
az: Görünüşlər

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: This will appear in the RSS feed itself.
az: Bu, RSS lentinin özündə görünəcək.
