Itunes RSS (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Author
ca: Autor

en: - None -
ca: - Cap -

en: Category
ca: Categoria

en: Explicit
ca: Explícit

en: Title field
ca: Camp títol

en: This will appear in the RSS feed itself.
ca: Això apareixerà en el mateix canal RSS.
