Itunes RSS (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Author
cy: Awdur

en: - None -
cy: - Dim -

en: Category
cy: Categori

en: Views
cy: Gwelediadau

en: This will appear in the RSS feed itself.
cy: Bydd hwn yn ymddangos yn y porth RSS ei hun.
