Itunes RSS (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Category
el: Κατηγορία

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: This will appear in the RSS feed itself.
el: Αυτό θα εμφανιστεί στην ίδια τη ροή RSS.
