Itunes RSS (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Author
es: Autor

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Category
es: Categoría

en: Views
es: Vistas

en: Title field
es: Campo de título

en: This will appear in the RSS feed itself.
es: Esto aparecerá en el Canal RSS mismo.

en: Image field
es: Campo de imagen

en: Block field
es: Campo de bloque
