Itunes RSS (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Author
et: Autor

en: - None -
et: - Puudub -

en: Category
et: Kategooria

en: Views
et: Vaated

en: Title field
et: Tiitli väli

en: This will appear in the RSS feed itself.
et: See ilmub RSS voos endas.

en: Image field
et: Pildi väli
