Itunes RSS (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Category
fr: Catégorie

en: Views
fr: Vues

en: Explicit
fr: Explicite

en: Title field
fr: Champ titre

en: This will appear in the RSS feed itself.
fr: Ceci apparaîtra dans le flux RSS lui-même.

en: Image field
fr: Champ image

en: Block field
fr: Champ de bloc
