Itunes RSS (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Category
gl: Categoría

en: Views
gl: Vistas

en: Title field
gl: Campo de título

en: This will appear in the RSS feed itself.
gl: Esto aparecerá na propia fonte RSS.
