Itunes RSS (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: - None -
he: - ללא -

en: Category
he: קטגוריה

en: Views
he: היבטים

en: Title field
he: שדה כותרת

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.
