Itunes RSS (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Author
id: Penulis

en: - None -
id: - Tiada -

en: Category
id: Kategori

en: Views
id: View

en: Title field
id: Judul bidang

en: This will appear in the RSS feed itself.
id: Ini akan tampil pada pengumpan RSS itu sendiri.

en: Image field
id: Field gambar
