Itunes RSS (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Author
it: Autore

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Category
it: Categoria

en: Views
it: Viste

en: Title field
it: Titolo del campo

en: This will appear in the RSS feed itself.
it: Comparirà nel feed RSS.
