Itunes RSS (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Category
jv: Kategori

en: Views
jv: View

en: Image field
jv: Field gambar
