Itunes RSS (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Author
oc: Autor

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Category
oc: Categoria

en: Views
oc: Vistas

en: This will appear in the RSS feed itself.
oc: Aquò apparaîtra dins lo flux RSS lui-même.
