Itunes RSS (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Category
fa: دسته

en: Views
fa: نماها

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: Image field
fa: میدان تصویر
