Itunes RSS (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Category
ps: ټولی

en: Views
ps: ليدنې

en: Title field
ps: سرليک ډګر
