Itunes RSS (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Author
ru: Автор

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Category
ru: Категория

en: Views
ru: Представление

en: Explicit
ru: Явный

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: This will appear in the RSS feed itself.
ru: Это появится в RSS-ленте.

en: Image field
ru: Поле изображения

en: Block field
ru: Поле с блоком
