Itunes RSS (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Author
sk: Autor

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Category
sk: Kategória

en: Views
sk: Zobrazenia

en: This will appear in the RSS feed itself.
sk: Toto sa zobrazí v RSS kanáli samo.
