Itunes RSS (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Author
sv: Författare

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Category
sv: Kategori

en: Views
sv: Vyer

en: Title field
sv: Titelfält

en: This will appear in the RSS feed itself.
sv: Detta kommer synas i RSS-flödet.

en: Image field
sv: Bildfält
