Indiana University Theme (2.0.1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: New
tr: Yeni

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: You have unsaved changes.
tr: Kaydedilmemiş değişiklikleriniz var.

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Page @items.current
tr: Sayfa @items.current
