Indiana University Theme (2.0.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Updated
fa: به‌روز

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: New
fa: جدید

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
