Indiana University Theme (2.0.3) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Updated
da: Opdateret

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: New
da: Ny

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: Local Tasks
da: Lokale opgaver

en: You have unsaved changes.
da: Du har ændringer, som ikke er blevet gemt.

en: First page
da: Første side

en: Page @items.current
da: Side @items.current
