Indiana University Theme (2.0.3) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: New
lt: Naujas

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current
