Indiana University Theme (2.0.3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: New
nl: Nieuwe

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Pagination
nl: Paginering

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Secondary navigation
nl: Secundair menu

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Local Tasks
nl: Lokale taken

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current
