Indiana University Theme (2.0.3) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: New
pl: Nowy

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Secondary navigation
pl: Drugorzędna nawigacja

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current
