Indiana University Theme (2.1.0-beta10) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
