Indiana University Theme (2.1.0-beta11) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
