Indiana University Theme (2.1.0-beta11) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Updated
bg: Обновено

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
