Indiana University Theme (2.1.0-beta11) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Header
eu: Goiburua

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: New
eu: Berriak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.
