Indiana University Theme (2.1.0-beta13) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Updated
ja: 更新

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: New
ja: 新

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: You have unsaved changes.
ja: 変更はまだ保存されていません。

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Page @items.current
ja: @items.current ページ
