Indiana University Theme (2.1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
