Indiana University Theme (2.1.0-beta3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: You have unsaved changes.
th: คุณมีการเปลี่ยนแปลงลำดับสินค้ากรุณากดปุ่มอัพเดทข้อมูล

en: First page
th: หน้าแรก
