Indiana University Theme (2.1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: New
lv: Jauns

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.
