Indiana University Theme (2.1.0-beta7) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: New
az: Yeni

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: You have unsaved changes.
az: Yadda saxlanmamış dəyişiklikləriniz var.

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current
