Indiana University Theme (2.1.0-beta7) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Updated
he: עודכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: New
he: חדש

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Pagination
he: דפדוף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current
