Indiana University Theme (2.1.0-beta9) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
