Indiana University Theme (2.1.0-beta9) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current
