Indiana University Theme (2.1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page
hy: Էջ
