Indiana University Theme (2.1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: New
sv: Ny

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Pagination
sv: Paginering

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: You have unsaved changes.
sv: Du har ändringar som inte sparats.

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
