Indiana University Theme (2.1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Help
ps: مرسته

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: New
ps: نوی

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
