Indiana University Theme (2.1.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Updated
ru: Обновлено

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: New
ru: Новое

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Secondary navigation
ru: Дополнительная навигация

en: Last page
ru: Последняя страница

en: You have unsaved changes.
ru: Есть несохранённые изменения.

en: First page
ru: Первая страница

en: Page @items.current
ru: Страница @items.current

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
