Indiana University Theme (2.1.3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
