Indiana University Paragraphs (2.0.0) - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Content
cs: Obsah

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: File
cs: Soubor

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: True
cs: Pravda (True)

en: View
cs: Zobrazit

en: All
cs: Vše

en: Done
cs: Hotovo

en: Block
cs: Blok

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Items
cs: Položky

en: Desc
cs: Sestupně

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Apply
cs: Použít

en: Columns
cs: Sloupce

en: Offset
cs: Posun

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: Column
cs: Sloupec

en: Entity type
cs: Typ entity

en: hide
cs: skrýt

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: features
cs: vlastnosti

en: Add media
cs: Přidat média

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
