Indiana University Paragraphs (2.0.0) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Content
gl: Contido

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: True
gl: Verdadeiro

en: View
gl: Ver

en: Section
gl: Sección

en: Text
gl: Texto

en: All
gl: Todo

en: Done
gl: Feito

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Published
gl: Publicado

en: Items
gl: Elementos

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Provider
gl: Proveedor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: More link
gl: Ligazón máis

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Column
gl: Columna

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: features
gl: funcionalidades

en: Add media
gl: Engadir media
