Indiana University Paragraphs (2.0.0) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: All
ku: هەموو

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Block
ku: بلۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
