Indiana University Paragraphs (2.0.1) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: All
ka: ყველა

en: Done
ka: დასრულება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Items
ka: ელემენტები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
