Indiana University Paragraphs (2.0.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
