Indiana University Paragraphs (2.0.1) - en to ta translation catalogue (40 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: True
ta: சரி

en: View
ta: பார்

en: Text
ta: உரை

en: All
ta: எல்லா

en: Done
ta: முடிந்தது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Off
ta: இல்லை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: More link
ta: மேலும் சுட்டி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
