Indiana University Paragraphs (2.0.2) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: True
az: Həqiqət

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Items
az: Elementlər

en: Desc
az: azaldın

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Columns
az: Sütunlar

en: Offset
az: Ofset

en: More link
az: Daha çox link

en: Column
az: Sütun

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
